Świat z perspektywy żonatego mężczyzny,
będącego ojcem czwórki dzieci

(Prawie) pełen energii

17 sierpnia br., świat w jego części między 49,00 a 54,00 szerokości geograficznej północnej oraz między 14,07 a 24,08 długości geograficznej wschodniej, obiegła elektryzująca wiadomość, że do grona partnerów Karty Dużej Rodziny dołączył jeden z czterech największych krajowych dostawców energii elektrycznej - Grupa Energa.

Podkreślam doniosłość tego wydarzenia z uwagi na fakt, że żywotnie jestem zainteresowany skorzystaniem z proponowanego wysokiego, bo 15% rabatu od cen energii elektrycznej. Kłopot w tym, że informację tę odkryłem 'już' w zeszłym tygodniu. Poelektryzowany, udałem się na stronę rządową, w celu potwierdzenia tej dobrej nowiny. Stosowny odsyłacz z pierwszego rzędu partnerów KDR (Karty Dużej Rodziny), przeniósł mnie na stronę Grupy Energa.

Niestety, nie znalazłem tam żadnej informacji ani najmniejszej nawet wzmianki o fakcie przystąpienia do rzeczonego programu. Skorzystałem natomiast z możliwości komunikacji głosowej, dzwoniąc na numer infolinii wskazany na stronie. I co?

I dowiedziałem się, że faktycznie Energa przystąpiła do programu, ale na ten moment Pan z infolinii może powiedzieć mi tylko, że informacje na ten temat na stronie Grupy pojawią się “pod koniec września”, a sam program ma ruszyć od października.

Super!

Tyle, że dzisiaj jest ostatni dzień września i na stronie Grupy Energa dalej nie widać żadnych informacji w temacie partnerstwa w programie KDR… I na dobrą sprawę nic nie znamionuje, że cokolwiek w tej sprawie się zmieni.

To jeszcze nie jest 'bramka strzelona wielodzietnemu', ale z pewnością już faul. Taki z 'czerwoną kartką'. Być może cała sprawa wkrótce się wyjaśni. I oby. To nie powinno jednak działać w taki sposób.

Zapewne nie ja jeden ucieszę się ze zniżki doświadczanej każdego miesiąca, w czasie uczestnictwa Energi w programie partnerskim KDR. Dlatego jeśli znasz jakichś wielodzietnych - przekaż im informację, aby śledzili ten temat. Na przykład poprzez czytanie mojego bloga :).

Wszak dobrze jest być pełnym energii, prawda?

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}