Świat z perspektywy żonatego mężczyzny,
będącego ojcem czwórki dzieci

Kiedy mężczyzna mówi, że zrobi

I oto jest - blog www.zonatyidzieciaty.pl.

Świat wokół nas jest niezwykle ciekawy i zajmujący. Również rzeczywistość społeczna jest bogata i obfitująca w wydarzenia i sprawy, nad którymi warto posnuć refleksję. Z perspektywy wielodzietnych rodzin, takich opisów świata - zwłaszcza tego, co dotyka w codzienności, nierzadko uwiera ale również i cieszy - jest całkiem sporo. Większość z nich pisanych jest jednakże z kobiecej perspektywy.

Ten blog będzie traktował o wszystkim z perspektywy męskiej. Bo my mężczyźni i my kobiety postrzegamy ten sam świat, zwyczajnie inaczej. A w każdym razie na tyle różnie, że warto i taką perspektywę nakreślić.

Czy jest to zatem blog dla mężczyzn, którzy są ojcami? Z pewnością! Ale w istocie to blog dla każdego, kto zechce tu zajrzeć: dla kobiet i mężczyzn, dla matek i ojców; może i młodzi znajdą tu coś dla siebie… Dla wielodzietnych rodziców, treści tutaj prezentowane mogą okazać się krzepiącymi - wielodzietność w praktyce okazuje się bowiem często nieznośna, zapracowana i czysta 'nie dość'… Fakt, że inni mają podobnie, z jednej strony podnosi na duchu (funkcja terapeutyczna), ale sposoby na radzenie sobie z codziennością mogą okazać się warte przemyślenia. Dla tych, którzy rodzicami nie są lub nie mają trójki lub więcej dzieci - blog ten może pełnić funkcję informacyjną. Zwyczajnie nie wiedzą oni 'jak to jest?' i dość często nie rozumieją z czego robi się to całe 'halo'…

Aha! Kiedy mężczyzna mówi, że zrobi - to zrobi! Nie trzeba mu przypominać od razu! Co pół roku... :)

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}